Logo
Dotaz nebo přání?
od pondělí do něděle!
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Doprava
Doprava nažehlovaček.

Česká Pošta

Zásilky zasíláme Českou poštou nebo Zásilkovnou (jen ČR) v rámci území České Republiky a Slovenska dle následujících podmínek:

1. ČR obyčejná zásilka      = 25 Kč - pouze platba předem! - (doručení na adresu)
2. ČR doporučená zásilka = 69 Kč -
pouze platba předem! - (doručení na adresu)
3. ČR Zásilkovna CZ          = 65 Kč -
platba předem nebo dobírka! - (doručení na výdejní místo)
Vážení zákazníci, platba dobírkou je možná pouze do výše 500 Kč,  (vlastní motivy není možné platit na dobírku).
Děkujeme za pochopení.

-----------------------------------------
4. Slovensko obyčejná zásilka = 69 Kč -
pouze platba předem! - (doručení na adresu)
5. Slovensko doporučená zásilka = 129 Kč -
pouze platba předem!- (doručení na adresu)


Česká Republika

1.Doporučená zásilka = 69 Kč - Platba převodem na účet (pouze ČR)

Doporučený dopis zaslaný na vámi požadovanou adresu. Zásilka je evidována pod podacím číslem v poštovní systému České pošty, je pojištěná a tedy i reklamovatelná. Nažehlovačky a samolepky Českou Poštou (doporučení zásilka) Vám dorazí zpravidla do 48 hodin. Konečná cena dopravy včetně balného je pouze 69 Kč. Zásilky jsou zasílány v obálce A4+ a obsahují český návod. V případě objednávky
nad 500 Kč
doprava zcela zdarma!

2.Obyčejná zásilka = 25 Kč - Platba převodem na účet (pouze ČR)

Obyčejný dopis zaslaný na vámi požadovanou adresu. Zásilka není evidována pod podacím číslem a není tedy pojištěná (v případě poškození nelze reklamovat)  a ani reklamovatelná v případě nedodání Českou Poštou. Nažehlovačky a samolepky obyčejnou zásilkou Vám dorazí zpravidla do 48 hodin, ovšem u obyčejnéo psaní memůžet dobu dodání reklamovat. Konečná cena dopravy včetně balného je pouze 25 Kč. Zásilky jsou zasílány v obálce A4+ a obsahují český návod. V případě objednávky nad 500 Kč je doprava zcela zdarma!

3.Zásilkovna = 65 Kč - Platba převodem na účet/nebo dobírkou(pouze ČR)

Zasláno na vámi požadované vídejní místo služby Zásilkovna. Zásilka je evidována službou zásilkovna a jste informováni o jejím pohybu a o připravení k vyzvednutí Nažehlovačky Vám dorazí zpravidla do 48 hodin. Zásilky jsou zasílány v obálce C5, A4+ a obsahují český návod. V případě objednávky nad 500 Kč a platby předem je doprava zcela zdarma! Dobírka možná pouze do výše 500 Kč. Děkujeme za pochopení.

3.Doprava zdarma nad 500 Kč - Platba převodem na účet

Doporučený dopis zaslaný na vámi požadovanou adresu. Zásilka je evidována pod podacím číslem v poštovní systému České pošty/zásilkovny, je pojištěná a tedy i reklamovatelná. Nažehlovačky a samolepky Českou Poštou (doporučení zásilka) nebo Zásilkovnou Vám dorazí zpravidla do 48 hodin.


Doprava - Slovensko

1.Doporučená zásilka (Slovensko) = 129 Kč - Platba převodem na účet

Doporučený dopis zaslaný na vámi požadovanou adresu. Zásilka je evidována pod podacím číslem v poštovní systému České pošty, je pojištěná a tedy i reklamovatelná. Nažehlovačky a samolepky Českou Poštou (doporučení zásilka) Vám dorazí zpravidla do 48 hodin. Konečná cena dopravy včetně balného je pouze 129 Kč. Zásilky jsou zasílány v obálce A4+ a obsahují český návod.

2.Obyčejná zásilka (Slovensko) = 69 Kč - Platba převodem na účet

Obyčejný dopis zaslaný na vámi požadovanou adresu. Zásilka není evidována pod podacím číslem a není tedy pojištěná (v případě poškození nelze reklamovat)  a ani reklamovatelná v případě nedodání Českou Poštou. Nažehlovačky a samolepky obyčejnou zásilkou Vám dorazí zpravidla do 48 hodin, ovšem u obyčejnéo psaní memůžet dobu dodání reklamovat. Konečná cena dopravy včetně balného je pouze 69 Kč. Zásilky jsou zasílány v obálce A4+ a obsahují český návod. 


Platba

Platba

Platba - pro objednávky z ČR

Účet: 670100-2215639572/6210
Variabilní symbol: číslo objednávky
Objednávku vyřizujeme a odesíláme do 24 hodin od přijetí platby.

Platba - pro objednávky ze zahraničí (Slovensko, EU)

Účet: 670100-2215639572/6210
IBAN: CZ98 6210 6701 0022 1563 9572
SWIFT/BIC: BREXCZPPXXX
Variabilní symbol: číslo objednávky

Pokud provádí platbu zákazník ze zahraniční (Slovenské) banky, je nutné provést platbu (SEPA) v měně EUR. Objednávku vyřizujeme a odesíláme do 24 hodin od přijetí platby.


Proč musím zaplatit předem?
Platba předem je nastavena z důvodů typů a rozmanitosti nažehlovaček a samolepek, o ktéré by v případě nepřevzetí zákazníkem nemusel být zájem jiným zákazníkem. Zcela zřejmé je to u nažehlovaček
i samolepek s vlastním motivem.

Není důvod k obavám! Objednávku Vám odešleme do 24 hodin od zaplacení na náš účet!
Děkujem za pochopení.


Platba na dobírku
Platba na dobírku je možna nově pouze při použítí služby Zásilkovna CZ. Zboží zaplatíte až na výdejním místě při převzetí. Nelze u nažehlovaček s vlastním motivem a pouze do výše 500 Kč!


 

2018 - 2020 | Nažehlovačky, zažehlovací obrázky | Nažehlovačky na přání s jakýmkoliv motivem| www.nazehlisi.cz | info@nazehlisi.cz | Obchodní podmínky


 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz